Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 9 lutego 2012

Don't cry! Just say "fuck you" and smile.

w poniedziałek zaczynają mi się oficjalnie ferię! bo tak naprawdę dla mnie - już dzisiaj. jutro nie idę do szkoły tylko jadę do galerii po kilka kosmetyków, a potem spotykam się ze znajomymi.
plany na ferie? pierwszy tydzień spędzę w domu, bo przyjeżdża mój tata. na pewno pójdę na jakies porządne zakupy (mam ochotę kupić sobię skórzane conversy), do second handu z przyjaciółką lub mamą. być możę 16 pójdę na półmetek mojego kolegi, ale jeszcze się nad tym zastawiam. jeżeli chodzi o walentynki - to nie robię nic. jestem przeciwna temu dniu, ale nie myślcie dlatego, że nie mam chłopaka. po prostu nie lubię, nawet kiedy miałam chłopaka.
drugi tydzień: zdecydowanie u babci na wsi. razem z przyjaciółmi będę chilloutować :).
w dzisiejszym poście zaprezentuję Wam zdjęcia z domowej sesji.
chcę też pokazać, co noszę w kosmetyczce.

fuck yeah! on Monday, I officially begin holidaysbut for me - today. tomorrow I'm not going to school I go to the gallery for a few cosmetics, and then meet my friends.
plans for the holidays? I'll spend the first week at home because my dad is coming. definitely go for some good shopping (I want to buy a leather Converse), go to the second hand with my friend or mom. 16th maybe I'll go to louvr to party with friends, but even over this lien. when it comes to Valentine's Day - it's not doing anything. I am opposed to this day, but I do not think because I did not have a boyfriend. just do not like, even when I had a boyfriend.
second week: far from my grandmother in the countryside. together with some friends I'm gonna have good time :).
in today's post I'll show you pictures of the home sessions.
I also show what I wear in my beautican.

| shirt Second hand | sweater Stradivarius | shoes Allegro | shorts New Look |
this is my beautician

what i have here?
1. Balsam do ust z Iwostinu. niestety moje usta zimą są strasznie suche, a skóra na nich pęka. może i pomadka smakuje jak kminek, ale za to niesamowicie nawilża! First lip balm with Iwostinu. Unfortunately, my lips are so dry in winter, and the skin on their breaks. can and lipstick tastes like cumin, but it is incredibly moisturizing!

2. Puder z lusterkiem - beyu. uwielbiam go! matuje, wszystko maskuje, a jego bonusem jest brokat!Powder with the mirror from beyu. I love it! mats, all disguises, and his bonus is the glitter!

3. Pędzelki do powiek - wiadomo chyba, do czego. Eye brushes - you know, for what.

4. Mój ulubiony podkład z soraya. uwielbiam go i stosuję już od trzech lat! kosztuje tylko 20 zł. My favorite primer from Soraya. I love it and I use for three years! it only costs 20 pln.

5. Kolejny podkład. tym razem jest to tesrer z artdeco. bardzo dobrze matuje. Another primer. this time it is tesrer of Artdeco. very good mats.

 6. Czarny dzień ze srebrnymi drobinkami. firma: inglot. uwielbiam, uwielbiam i uwielbiam! jako jednyny z mojej kolekcji czarnych cieni, nie opada mi na policzki po całym dniu. Black day with silver flecks. Company: inglewood. I love, I love and adore! as jednyny from my collection of black shadows, not falling on my cheeks after a long day.

7. Dwie szminki. Jedna o kolorze ciemnego różu, a druga - czerwona. niestety, ale nie znam obydwóch firm. tą czerwoną jak już zdążyłyście zauważyć używam codziennie. czsem zdarzy się wyjątek i pomaluję się tą różową. Two lipstick. One dark pink in color, and the second - red. Unfortunately, I do not know the two companies. the red dress as I probably notice it I use every day. czsem happen to be an exception and paint this rosy.

8. Eyeliner. tu mamy coś nietypowego. ponieważ dół jest z miss sporty, a góra czyli pędzek - z nouba. Here we have something unusual. down is because of the miss sports, and the mountain that is pędzek - from Nouba.

9. Nowy korektor z Clarins. New equalizer with Clarins. Błyszczyk z bourjois. Lip gloss from Bourjois Konturówka z maybelline. Crayon from Maybelline
I would like to show you my second dog, which does not yet know. His name is Tequilla and she is amstaff

 

8 komentarzy: