Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 20 sierpnia 2012

" What we have is a great love. No metter what we do and how much we fight, it will always pull in as. " - Blair Waldorf

i pomyśleć, że za dwa tyg. dla niektórych osób kończą się już wakacje. chyba jeszcze nie jestem gotowa na nowy początek. a może i jestem? bardzo chciałabym odpowiedzieć na to pytanie, ale na dzień dzisiejszy nie potrafię.
przejdźmy do rzeczy. musze znaleźć dobrego fotografa, po to aby zdjęcia outfitów wreszcie wyglądały tak jak potrzeba.  a na razie jeszcze trochę pomęczę Was fotografiami z przepieknęj Norwegii.

i can't image that two weeks for some people will be end of holidays. I think I'm not yet ready for a new startor maybe I am? I'd love to answer that question, but today I can't.
btw. I need to find a good photographer because I want that my photos of outfits will finally looked like a want. but now you will still watch photographs from beautiful Norway.

kolejny post za jakiś tydzień, ponieważ zamierzam spędzić tydzień z moim chłopakiem u naszego wspólnego przyjaciela. na pewno powstanie z tego kolejny ciekawy videoblog.

next post will be for about a week, because I am gonna spent week go with my boyfriend in our friend's home. after this visit I'll show you new interesting videoblog.

14 komentarzy:

 1. Ciesz się kochana jeszcze wakacjami :* ;) jestem pewna, że jesteś gotowa. Z pełnią sił wkrocz w nowy rok szkolny!

  OdpowiedzUsuń
 2. I loved so much!
  Nice photos!
  agoratopronta.blogspot.com.br
  Beijos Vanessa

  OdpowiedzUsuń
 3. ze zdjęć można zauważyć, że jest to na prawdę urokliwe miejsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great Post. I follow your Blog now.
  Please follow me.
  A.

  dramaticmode.blogspot.it

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie jestem jeszcze gotowa aby zacząć szkołę ! :D Łapacz snów ♥!

  OdpowiedzUsuń
 6. jej musi być tam na prawdę pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne zdjęcia :) czekam na videoblog, chętnie obejrzę! :)

  Kochana, GIVEAWAY na moim blogu! Zapraszam serdecznie, do wygrania dowolna sukienka ze sklepu Mont Affair! Powodzenia :)!

  OdpowiedzUsuń
 8. boskie fottki *_*
  zapraszam do mnie : callona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń