Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 28 października 2012

Thank you, summer for making those wonderful memories.

 
"Cóż z tego, że człowiek ma cały świat, kiedy straci duszę?"
 
 
Za niecały miesiąc 20 listopada mój blog obchodzi swoje pierwszye urodziny! Jestem bardzo zadowolona, że mimo kilku przerw nadal go prowadzę. Mój blog jest dla mnie taką małą pociechą. No i oczywiście Wy! Dziękuję Wam wszystkim, że go odwiedzacie i komentujecie. Dziękuję bardzo obserwatorom i tym systematycznym osobom, które czytacie lub po prostu oglądacie moje "wypociny". Jesteście moją motywacją, jeszcze raz dziękuję <3. Jestem Wam za to bardzo wdzięczna, bez Was na pewno ten blog by nie istniał. Wasze miłe komentarze zawsze mnie pocieszają! Pisze trochę bez składnu i ładu, ale mojej radości nie da się opisać!
Oczywicie nie uważam się za świetną blogerkę. Nie publikuję za często postów i nie mam za świetnego stylu, ale to nie oznacza, że powinnam przestać pisać. Kocham to, co tu robię. Uwielbiam modę i tu mogę się tym dzielić.
Z okazji pierwszych urodzin alittleinspirations mam dla Was kilka niespodzianek.
Mam zamiar zorgnizować swój pierwszy konkurs. Wygraną będzie biżuteria. Kobieta uwielbia błyskotki i uważam, że wszelakich akcesorii nigdy za wiele. Mam nadzieję, że ten pomysł Wam się spodoba. Jeżeli chcecie to byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi podpowiedziały, co mogłoby być wygraną.
Za dużo nie wiecie o moim życiu prywatnym, ponieważ nigdy nie rozpisuję się tu na ten temat. Dlatego uważam, że może czas to trochę zmienić. Jeśli chcecie się co nie co o mnie dowiedzieć to zadawajcie pytania właśnie pod tym postem! Odpowiem na wszystkie pisemnie, a z tymi najciekawszymi zrobię videobloga.
Na razie to wszystko.
Nie lubię takich "gołych" postów, więc na dziś przygotowałam prawdopodobnie ostatni post ze zdjęciami z Norwegii. Tym razem będzie to mix zdjęć.
 
 
at 20st November my blog will celebrate his first birthday! I am very happy that you still watch him. My blog is for me like a small consolation. And of course, you! Thank you to all of you that visit it and comment. Thank you very systematic observers and the people who are reading or just watching my "scribble". You are my motivation, thank you again <3. I'm very grateful for that, certainly without you this blog wouldn't exist. Your nice comments always makes me happier! He writes a little without składnu and order, that's why because my joy is indescribable!
Of course I don't consider that i am great blogger. I don't publish posts too often and I haven't a great style, but it doesn't mean that  I should stop writing. I love what I'm doing here. I love fashion, and here I can share it.To celebrate the first birthday alittleinspirations I have for you some surprises.
I'm going to zorgnizować first competition. If you win you'll get some jewelry. Woman loves bling and I think that all kinds of accessories can never have too many. I hope that you will like the idea. If you want it I would be very grateful if you write what would you get if you will be a winner.
You don't know too much about my private life, because I never writes here about this. So I think maybe it's time to change it a little. If you want to know something about me just leave a comment with a question. I will answer all the writing, and the most interesting publish videoblog.
For now, that's all.
I don't like such "bare" posts, so today I prepared probably the last post with pictures from Norway. This time it will be a mix of
images.
 
 
 
 
Norway, 21st July - 2nd October 2012


 
 

16 komentarzy:

 1. These are some really nice pictures! Oh and the outfit is cool, simple but classy, love it! Your blog is very interesting, keep it up! And please check out my new post :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już rok tu, jak ten czas szybko zleciał!
  +Widzę różowe a'la creepersy z h&mu!
  Wyglądasz świetnie! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. patrząc na to pierwsze zdjęcie, przypomniało mi się kiedy ja piałam nazwę swojego bloga na piasku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna zdjęcia :) masz świetny styl!

  Zapraszam do mnie na: www.aliya.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Hi! Im Fran, a spanish male fashion blogger. Maybe you like my style and want to follow me

  NEW OUTFIT. A VINTAGE SWEATSHIRT!
  http://showroomdegarde.blogspot.com.es/2012/11/miami-top.html

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia i fajne miejsca . :D

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia. Jak i Ty jesteś bardzo śliczna. Zapraszam w wolnej chwili do mnie :)

  OdpowiedzUsuń