Łączna liczba wyświetleń

sobota, 24 grudnia 2011

" All i want for christmas is you. " - Mariah Carey

dzisiaj Wigilia! czujecie magię nadchodzących Świąt? ja osobiście tak pół na pół. ponieważ nie ma śniegu! a poza tym wszystko mówi o Bożym Narodzeniu. Prezenty, ozdoby, choinki, postacie Mikołaja, i inne pierdoły. ale do rzeczy. dzisiaj post krótki, bo śpieszę się na Wigilię do jednej prababci, a potem jadę do babci. ale się najem .. + 5 kg.

Christmas Eve today! feel the magic of Christmas to come? I personally just half and half. because there is no snow! and besides, all talking about Christmas. Gifts, decorations, Christmas trees, Santa figures, and other crap. but to the point. Short post today, I hurry on Christmas Eve for a great-grandmother, then I go to my grandmother. but the lease .. + 5 kg.
 
| shirt Second hand | sweater H&m | shorts New Look | shoes Fair | ring Diva|


 
pictures from Christmas Eve :
 oczywiście życze wam przede wszystkim wesołych świąt spędzonych w gronie najbliżych Wasm osób, zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo dużo miłośći, spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego czego życzycie sami sobie! i zarazem dziękuję wam bardzo za czytanie :)
 
Of course I wish you a merry Christmas mainly spent among najbliżych Wasm people, health, happiness, prosperity, much much love, meet the most secret dreams and everything you wish yourselves! and also thank you very much for reading:)

 

9 komentarzy:

 1. Na Święta absolutnie była gotowa, chociaż już po... :) teraz byle do Nowego RokU! :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie- a jeśli masz ochotę, możemy się poobserwować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lovely! :)
  I am following.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi miło! ;) Dodaję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miły komentarz :) oczywiście obserwuje! Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba każdy nie co przytył ;)
  wspaniały sweter ! pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybacz, ale nie obserwuje w zamian za obserwacje. Jeśli mój blog by Ci się spodobał to byś mnie po prostu dodała, ja nie potrzebuje nabijania popularności.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia :) super szorty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne spodenki!
  ok, obserwujemy :)

  OdpowiedzUsuń