Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 27 grudnia 2011

Keep calm because you're fuckin' perfect !

święta, święta i po świętach ... ah jak Wam minęły? mi bardzo rodzinnie :). w sobotę byłam, aż na dwóch wigiliach! u prababcia potem u babci. niedzielę spędziłam siedząc w domu i znudów oglądając pięć razy "Zaćmienie" oraz dwa razy "Oczy Julii" na VOD! w poniedziałek pojechałam z rodzicami na cmentarz, a potem obiado-kolacja u babci. dzisiaj trochę odpoczęłam od rodziny siedząc z przyjaciółką w Coffeinie. poznałyśmy dwóch kolesi, którzy potem okazali się przyjaciółmi mojego ex. nawet potem do nas dołączył! ależ ten świat jest mały... a wracając do świąt to strasznie się objadłam pierogami moich babć! trzy babcie i trzy różne pierogi. dziwnie to brzmi. co do prezentów do sporo ich dostałam, co potem pokażę na zdjęciach.

holidays, Christmas and after Christmas ... ah how you gone? I am very family:). Saturday I was up on two Christmas Eves! u then u grandmother great-grandmother. Sunday I spent sitting at home and watching znudów five times the "Eclipse" and twice "Julia's Eyes" on VOD! on Monday I went to the cemetery with his parents and then half-board at the grandmother. Today some some rest from the family sitting with a friend in Coffeinie. We met two guys who later turned out to be friends of my ex. even then join us! oh this world is small ... and returning to the holidays is terribly objadłam dumplings my grandmother! three grandmothers and three different dumplings. it sounds weird. for gifts to a lot of them got what then show the pictures.| dress, jacket and ring H&m | pendant Apart |GIFTS


dostałam jeszcze zwykłe, czarne legginsy, ale zapomniałam zrobić zdjęcia. ogólnie z prezentów jestem zadowolona. jest jeden problem, a mianowicie to, że nie lubię spać w pidżamach! zawsze śpię w za dużych koszulkach, ale może teraz to się zmieni? najbardziej podoba mi się ta w kratę. podobają mi się jeszcze kapcie, są strasznie słodkie! jeżeli chodzi o spodenki to na dzień dzisiejszy są troszeczkę za małe, ale po sylwestrze mam zamiar ostro wziąć się w garść i schudnąć! także z rozmiarem problemu nie będzie. mam nadzieję. kolczyki i rękawiczki zawsze się przydadzą. pięniądze przeznaczyłam na eko-skórzane spodnie, koturny z allegro oraz na platformy w stylu Jeffrey Campbell.

I got yet simple, black leggings, but I forgot to take pictures. I'm generally happy with gifts. is one problem, namely that they do not like to sleep in pajamas! Always sleep in a large shirt, but maybe this will change now? I like the most is in the lattice. I like slippers yet, they are awfully cute! when it comes to shorts today are a little too small, but after New Year's Eve I'm going to sharply pull yourself together and lose weight! Also the size of the problem will not be. I hope. earrings and gloves are always useful. money spent on eco-leather pants, with allegro Wedges and platforms in the style of Jeffrey Campbell.


5 komentarzy:

 1. Hi my dear freind!!!
  Thanks for your lovely comment...yes,we could follow each other!! ;)
  Now I'm starting ...I'm your new follower ;) ;)

  I really love this post!! Can't wait for a new post!!! :) ;)
  ON MY BLOG YOU CAN FIND NEW PHOTOS!!

  http://thechicetoile.blogspot.com/

  HAPPY HOLIDAYS & KISSES FROM ITALY

  OdpowiedzUsuń
 2. ODDAJ MI SPODENKI & KAPCIE! Są cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Thank you so much, Im glad you like my blog :)
  The snuggle slippers looks amazing !

  xx

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne prezenty :) też dostałam piżamkę :>>

  zapraszam do siebie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale zostałaś hojnie obdarowana :D Zazdroszczę spodenek :)

  OdpowiedzUsuń